Середа, 09.07.2025, 04:56
Вітаю Вас Гість | RSS

КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІ ступенів №2"

Меню сайту

Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 6

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2018 » Березень » 30 » Педагогічна рада "Нова українська школа"
11:12
Педагогічна рада "Нова українська школа"

Педагогічна рада "Нова українська школа"

 

В Україні, як і в усьому світі, набирає ваги так зване покоління Y, або “діти тисячоліття”, які народилися між 1990 і 2000 роками. Їхні погляди, спосіб життя кардинально відрізняються від старших поколінь. Досить поглянути на організацію офісів провідних технологічних корпорацій, щоб зрозуміти, на що орієнтується креативний клас, який визначає обличчя сучасної економіки.

Для них немає чіткого розмежування між роботою, навчанням і відпочинком. Робота не обов’язково має бути серйозною і нудною. Життя для них – це гармонія між заробітком коштів, пізнанням нового, самовдосконаленням, грою та розвагою.

На підході покоління Z. Сучасні діти значно відрізняються від попередніх поколінь. Вони не обов’язково будуть поділяти погляди старших. Яке життя оберуть сьогоднішні першокласники? Якою б не була відповідь, майбутнім поколінням українців маємо запропонувати школу, яка буде для них сучасною.

29 березня 2018 року в Комунальному закладі «Малобілозерська ЗОШ І-ІІ ступенів № 2» Василівської районної ради Запорізької області відбулась педагогічна рада з теми  "Нова українська школа: умови модернізації та інтеграції", яку проводили директор Масалига Лілія Володимирівна та  заступник директора з НВР Лисенко Олена Іванівна. Вчителі та вихователі нашої школи мали змогу дізнатися про Концепцію та Держстандарт, розглянули структуру нової школи, вимоги до нового вчителя, який може стати агентом змін.

Лілія Володимирівна наголосила: "Педагог у ХХІ столітті – це насамперед компетентний фахівець із чіткою орієнтацією на професійний та особистісний розвиток і саморозвиток, здатний демонструвати високий рівень культури стосунків, культури співпраці, культури комунікування із суб'єктами педагогічного процесу."

Також було представлено доповіді та презентації щодо реалізації Концепції нової української школи, які готували вчителі початкових класів: Москаленко Віра Олександрівна, Васильченко Любов Григорівна, Масалига Катерина Андріївна, Дьякова Наталія Олександрівна.

Окрім цього, Лисенко Олена Іванівна розповіла про нові можливості підвищення кваліфікації педагогічних та керівних кадрів при ЗОІППО та інших вищих навчальних закладах.

Наприкінці засідання кожен з педагогів висловив своє ставлення до проекту «Нова школа». Зустріч видалася дуже корисною, адже підштовхнула переосмислити свої підходи та методи роботи і вибудовувати свою діяльність на нових принципах та засадах. Ще раз висловлюємо вдячність всім присутнім заходу.

Адміністратор шкільного сайту Герасімова О. В.

Переглядів: 813 | Додав: malabschool2f | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Березень 2018  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Архів записів

Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz